RIVM te gast in podcast "Verhalen in Veiligheid" Onze collega, Marre Lammers, was onlangs te gast in de podcast “Verhalen in Veiligheid” van Orly Polak. In de uitzending bediscussiëren Marre en Orly hoe we kunnen leren van arbeidsongevallen.
Analyse van incidenten met gevaarlijke stoffen bij Seveso-bedrijven In opdracht van het Ministerie van SZW analyseert het RIVM (potentieel) ernstige incidenten met gevaarlijke stoffen bij Seveso-bedrijven. De resultaten hiervan worden jaarlijks gerapporteerd. Deze informatie is nu ook op Leren voor Veiligheid te vinden.
Resultaten onderzoek indicatoren voor veilige arbeid Welke indicatoren zijn op dit moment beschikbaar die inzicht geven in de veilige arbeid in Nederland? Het RIVM heeft dit onderzocht. De resultaten zijn nu op de website te lezen.
Resultaten verkennend onderzoek naar arbeidsveiligheid in de bouwketen toegevoegd aan de website Het RIVM heeft een verkennend onderzoek uitgevoerd en vanuit drie perspectieven geïnventariseerd welke problemen er zijn bij het veilig werken in de bouwketen, en wat kansen en successen zijn in de huidige praktijk.