RIVM te gast in podcast "Verhalen in Veiligheid" Onze collega, Marre Lammers, was onlangs te gast in de podcast “Verhalen in Veiligheid” van Orly Polak. In de uitzending bediscussiëren Marre en Orly hoe we kunnen leren van arbeidsongevallen.
Het bevorderen van veilig werken met heftrucks door nudging Nudges kunnen een waardevolle interventie zijn wanneer gewoontegedrag leidt tot onveilige situaties. Dit blijkt uit onderzoek van het RIVM naar de inzet van nudges om veilig werken met heftrucks te bevorderen.
Resultaten verdiepingsonderzoek machineongevallen gepubliceerd Ieder jaar verliezen ongeveer 280 mensen vingers of andere ledematen door een ongeval met een machine op hun werk.
Evofenedex lanceert nieuwe RIVM website lerenvoorveiligheid.nl Tijdens de netwerkmiddag 'back to the future: leren voor veiligheid' lanceerde ondernemersvereniging Evofenedex de nieuwe RIVM-website lerenvoorveiligheid.nl.